ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Fan, który wszedł do ringu na Night of Champions przemawia o swoim wyczynie!

fan noc

Oscar Ramirez, o którym w ostatnim czasie dość głośno, wypowiedział się dla The Wrestling Mayham Show na temat swojego wyczynu, jakim było wkroczenie do ringu WWE, podczas gali PPV Night of Champions. W poniższej przemowie, Ramirez wyjaśnia przyczyny swoich działań: 

„To był jedynie sprawdzian tego jak daleko się posunę i jakie granice przekroczę dla WWE Universe.” 

„Kiedy podjąłem decyzję o wkroczeniu do ringu, wszyscy się odsunęli i zupełnie przypadkowo wyznaczyli mi wspaniała drogę do celu. Dziękuję ludziom z Toyota Center za NIE przebywanie obok KIEDY przeskakiwałem. Nie było obok mnie dosłownie nikogo” 

„Wszyscy myślą, że dzięki temu spełniam marzenia, ale tak naprawdę jestem w środku trenowania mojego syna. Bycie w WWE to jego największe marzenie. Jest jeszcze większym fanem niż ja! Zrobiłem to dla Niego!”

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778