ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Fan, który wbiegł do ringu podczas Night of Champions znajduje się w więzieniu!

fan noc

Na niedzielnej gali Night of Champions mogliśmy zaobserwować fana, który wbiegł do ringu podczas walki Roman Reigns, Dean Ambrose & Chris Jericho vs The Wyatt Family.

Ochrona natychmiastowo zabrała mężczyznę po czym eskortowała Go na backstage. Podczas interwencji nikt nie ucierpiał.

WWE wydało następujące ogłoszenie dotyczące tego incydentu:

„WWE bardzo poważnie traktuje swoich zawodników, co za tym idzie każdy fan wkraczający bezprawnie na ring zostanie posunięty do odpowiedzialności karnej za złamanie prawa.”

Głównym bohaterem tejże sytuacji jest 37-letni Oscar Ramirez, z Houston. Wytoczony zostanie mu proces pod pretekstem: „Wtargnięcia na zamknięty teren, bądź budynek mimo braku pozwolenia”.

Ramirez został chwilowo poddany 10-dniowemu aresztowi. Jego sprawa jest już rozpatrywana i grozi mu nawet do roku pozbawienia wolności.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783