Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Eva Marie wróci do WWE? Możliwa rola Tysona Kidda, Zaktualizowana karta Battleground – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Eva Marie wróci do WWE? Możliwa rola Tysona Kidda, Zaktualizowana karta Battleground

– PWInsider informował, że Eva Marie już nie wróci do WWE. Jednakże okazuje się, że ta informacja jest nieprawdziwa.Wrestling Observer twierdzi, że Eva Marie w każdej chwili może się pojawić na RAW lub SmackDown Live, ale nie nastąpi to w najbliższej przyszłości, bo Eva w tej chwili pracuje nad dwoma projektami.

W wywiadzie została również zapytana o plotkę na temat Lany, która rzekomo zajęła jej miejsce w karcie. Mówiła iż ma nadzieję, że ta plotka jest fałszywa.

– Tyson Kidd był na zapleczu podczas ostatniego SmackDown Live. Aktualnie w federacji trwają rozmowy nad jego przyszłą rolą.

Wiadomo już, że powróci podczas następnego sezonu Total Divas. Mówi się o dwóch możliwościach. Mianowicie Tyson może pracować na zapleczu lub brać udział w WWE TV, ale nie jako zawodnik.

– Podczas SmackDown Live zostały zapowiedziane dwie walki na następne ekskluzywne PPV dla SmackDown Live – Battleground. Aktualnie karta wygląda tak:

  • Punjabi Prison Match o Mistrzostwo WWE 

Jinder Mahal (c) vs Randy Orton

  • Walka o Mistrzostwa Tag Team SmackDown 

The Usos (c) vs The New Day