ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Eric Bischoff zwolniony, NXT w Japonii? oraz więcej!

Federacja WWE oficjalnie ogłosiła wczoraj, że Eric Bischoff został zwolniony z firmy.

Jak wiadomo, legenda wrestlingu była odpowiedzialna za tworzenie SmackDown LIVE. Jednak jak się okazuje, Bischoff był jedną z kluczowych osób odpowiedzialnych za umowę ze stacją FOX, która aktualnie nadaje Niebieską Tygodniówkę. Miejsce Bischoffa zajmie Bruce Prichard, czyli Brother Love.

– WWE dość niedawno chciało zakupić jedną z japońskich federacji Pro Wrestling NOAH, aby utworzyć w Kraju Kwitnącej Wiśni Żółtą Tygodniówkę tak, jak w Wielkiej Brytanii. Do porozumienia jednak nie doszło, ale WWE nadal jest w kontakcie z kilkoma japońskimi organizacjami. Federacja chce również zatrudnić kilka tamtejszych talentów jako trenerów w japońskim Performance Centre, jeśli ono powstanie.

– Tyson Fury za swoją walkę z Braunem Strowmanem ma otrzymać sumę 20 milionów dolarów. Nie jest to jednak potwierdzona informacja. Dla przykładu Floyd Mayweather miał dostać za swoją walkę z Big Showem podczas WrestleManii 24 identyczną sumę pieniędzy, a wynagrodzenie wynosiło tak naprawdę 2 miliony dolarów.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556