ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Eric Bischoff na temat Hulka Hogana

WrestlingInc.com przeprowadziło ostatnio wywiad z byłym prezesem WCW Ericiem Bischoffem. Rozmowa dotyczyła powrotu Hulka Hogana do WWE oraz plusów i minusów współpracy NWO z Bullet Club.

Bischoff i Hogan spędzili razem wiele czasu podczas kariery w WCW oraz TNA. Eric przyznał, że utrzymuje z nim stały kontakt, ponieważ są bliskimi przyjaciółmi:

Kontaktuję się z nim niemal co tydzień. Jest moim najlepszym przyjacielem, a ponadto mamy wspólne interesy, więc tak, rozmawiam z nim regularnie, czasami 2 lub 3 razu w tygodniu. I tak mniej więcej przez ostatnie 20 lat

Fani mieli nadzieję, że „Hulkster” powróci do WWE podczas jubileuszowego Monday Night RAW z okazji 25-lecia tygodniówki w styczniu, jednak federacja McMahona pozostaje niezłomna w kwestii jego obecności poza federacją. WWE zakończyło umowę z Hoganem w 2015 roku, po tym jak wyciekła seks-taśma z jego udziałem oraz rasistowskie uwagi. Bischoff powiedział, iż nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, ale wierzy w ostateczny powrót Hogana do WWE.

(o stosunkach Hogan-WWE) Czy widzę żeby coś się zmieniało? Tak. Nie wiem kiedy, nie wiem jak, nie mam żadnych informacji wewnętrznych. Kiedy z nim rozmawiam, nie poruszamy tego tematu. Ale moje jelito podpowiada mi, wiesz, jak to się mówi, czas leczy wszystkie rany. Hulk zawsze będzie częścią sportowej rozrywki/historii profesjonalnego wrestlingu, i nic tego nie zmieni. Jego oficjalny czy nieoficjalny związek z WWE jest czymś, czego nie da się uniknąć. Myślę więc, że jeśli czas leczy rany, to ponowne spotkanie Hulka z WWE jest nieuniknione. […]

Bischoff został również zapytany o możliwości potencjalnego rozpoczęcia współpracy Hogana i innych członków NWO z Bullet Clubem. Hogan wyraził zainteresowanie pracą ze słyną frakcją NJPW w wywiadzie dla The Associated Press, mówiąc:

Jestem gotów wskoczyć do samolotu, polecieć do Japonii i zaangażować się w ten Bullet Club, człowieku. Jestem tak podekscytowany tymi dzieciakami.

Co na to Bischoff? Omówił zarówno pozytywne, jak i negatywne strony możliwego kierunku kariery Hogana, podkreślając, że stworzyłby mnóstwo intryg dla New Japan, ale będzie również przeszkodą w przyciąganiu obecnego pokolenia fanów wrestlingu.

Cały wywiad w języku angielskim  możecie przeczytać tutaj:

http://wrestlinginc.com/wi/news/2018/0214/637003/exclusive-eric-bischoff-on-nwo-angle-with-bullet-club/

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556