ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Emisja NXT UK, Stan Kevina Owensa oraz więcej!

– WWE opublikowało oficjalnie ogłoszenie, że emisja WWE NXT UK rozpocznie się już 17 października w środę i będzie transmitowana co tydzień na WWE Network. W skład stołu komentatorskiego będą wchodzić Nigel McGuinness oraz Vic Joseph, w spikera ringowego wcieli się Andy Shepherd, sprawami na zapleczu zajmie się Radzi Chinyanganya, a całą Żółtą Brytyjską Tygodniówką będzie zarządzał Johnny Saint.

– Jak informuje Dave Melzter, uraz kolana Kevina Owensa może być poważniejszy niż zakładano. Zawodnik może mieć od 4 do nawet 8 miesięcy ringowej przerwy. Istnieje jednak cień szansy, że nie jest to nic poważnego.

WWE opublikowało na swoim kanale YouTube kolejny odcinek z serii „My Son is a WWE Superstar”. Najnowszy odcinek został poświęcony Titusowi O’Neilowi oraz jego matce:

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778