ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ember Moon wyjawia, jak doszło u niej do zerwania ścięgna Achillesa

– Ember Moon była gościem podcastu Bookera T, w którym opowiadała o swojej obecnej kontuzji.

Na RAW 23 września Moon przegrała z Lacey Evans i był to jej ostatni występ w WWE. Zawodniczka wyjawiła, że do zerwania ścięgna Achillesa doszło u niej podczas segmentu poświęconego Mistrzostwu 24/7.

Byliśmy w San Francisco na RAW i SmackDown. Dotarłam do hotelu i przygotowywałam się do SmackDown następnego dnia, gdy powiedziano mi: „Hej Ember, jesteś w segmencie 24/7, ponieważ Carmella wygrała pas poprzedniej nocy”. Pomyślałam: „Jesteście pewni, że mnie do tego potrzebujecie?” Wiesz, jak dziwnie jest, gdy masz złe przeczucia co do czegoś? Miałam takie przeczucie, ale powiedziałam: „Poważnie? No dobra, spoko. Wiecie co, jestem team playerem, chrzanić, wchodzę w to”.

Dalej Ember opowiada, jak rozpędziła się, by wbiec w R-Trutha, gdy nagle poczuła trzask i zadrapanie. Dopiero kilka godzin po powrocie do domu uświadomiła sobie, że stało się coś poważnego. Stopa opadła i nie była w stanie normalnie chodzić. Mimo to nie odczuwała bólu. Lekarze WWE postawili jasną diagnozę – zerwanie ścięgna Achillesa. Przerwa od występów w ringu może trwać nawet rok.

Z taką samą kontuzją zmaga się także Xawier Woods. Poniżej cały podcast:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552