ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ember Moon kontuzjowana! Wpadka graficzna na Royal Rumble 2019!

– W czasie trwania Monday Night RAW, WWE ogłosiło, że Ember Moon jest kontuzjowana.

Federacja poinformowała, że Moon dręczy uraz łokcia. Na więcej szczegółów musieliśmy trochę poczekać. Na YouTubowym kanale WWE pojawił się krótki wywiad z zawodniczką, gdzie opisała swój aktualny stan zdrowia oraz ujawniła, że w najbliższym czasie czeka ją operacja łokcia.

W zeszłym roku, kiedy uczestniczyłam w Royal Rumble matchu, walczyłam jedną ręką, a w tym roku było podobnie. Niestety, mój łokieć jest w opłakanym stanie i czeka mnie natychmiastowa operacja. To naprawdę trudne, być tutaj teraz i tylko móc obserwować innych jak rywalizują ze sobą, nie wiedząc ile może potrwać przerwa. Staram się myśleć pozytywnie, pozytywnie na ile pozwoli obecna sytuacja. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy i do zobaczenia wkrótce.

Warto zaznaczyć, że na RAW Ember Moon i Natalya miały pierwotnie zmierzyć się z Riott Squad (Liv Morgan i Sarah Logan) w kwalifikacjach do Elimination Chamber matchu o pasy Tag Teamowe kobiet. Ostatecznie Ember zastąpiła Dana Brook.

– Podczas gali Royal Rumble 2019 doszło do pewnego graficznego błędu. W czasie wejścia na ring Brocka Lesnara przed jego pojedynkiem z Finnem Balorem, na tablicy LED pojawiła się informacja, że Bestia jest WWE World Heavyweight Champion a nie Universal Championem. Wpadkę możecie zobaczyć poniżej:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556