ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Elias podpisał nowy kontrakt z WWE, Były WWE Champion blisko powrotu po kontuzji, zapowiedź NXT

– W WWE Backstage poinformowano, że zawodnik rosteru SmackDown przedłużył swój kontrakt. Elias, bo o nim mowa, złożył podpis pod nową umową i przez następne kilka lat pozostanie wrestlerem federacji McMahonów. Nie wiadomo, na jak długo opiewa nowy kontrakt, aczkolwiek spekuluje się o minimum trzech, a prawdopodobnie pięciu latach. W listopadzie i grudniu pięcioletnie kontrakty podpisali Randy Orton i Kofi Kingston.


– Były WWE Champion, Jinder Mahal, intensywnie ćwiczy przed zbliżającym się powrotem do kwadratowego pierścienia. Latem 2019 ogłoszono, że Jinder odniósł kontuzję kolana, która wykluczy go z akcji na co najmniej 6 miesięcy. Mahal w Drafcie wylądował na RAW. Post na Instagramie zwiastuje coraz bliższy koniec absencji:

https://www.instagram.com/p/B7Tw6TenDzu/?utm_source=ig_web_copy_link


[ZOBACZ TEŻ: KANE ZAPOWIEDZIANY NA NAJBLIŻSZE SMACKDOWN!]


– Już tej nocy kolejny epizod NXT. Oto, co zapowiedziano:

  • Matt Riddle i Pete Dunne vs Mark Andrews i Flash Morgan Webster w pierwszej rundzie Dusty Rhodes Tag Team Classic,
  • Kushida i Alex Shelley vs Grizzled Young Veterans w pierwszej rundzie Dusty Rhodes Tag Team Classic,
  • Binca Belair vs Chelsea Green vs Dakota Kai vs Candice LeRae vs Vanessa Borne vs Kayden Carter vs Mia Yim vs Santana Garrett vs Io Shirai vs Xia Li vs Shotzi Blackheart w Battle Royalu, którego zwyciężczyni zawalczy o NXT Women’s Championship na TakeOver: Portland.