ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Elias chce rewanżu z Sethem Rollinsem, Braun Strowman wystąpi w filmie, Drew McIntyre o swoim pobycie w WWE

– Rok 2018 jest udanym dla Eliasa, ponieważ jego postać coraz bardziej się rozrasta. Gwiazda Raw odnosi coraz większe sukcesy, czym zdobywa więcej zwolenników.

Podczas wywiadu z Cultaholic, Elias powiedział, że jego postać bazuje na własnych doświadczeniach oraz rozmowie, jaką odbył z Dustym Rhodesem.

Pomysł na Eliasa pochodzi z prawdziwego życia. Pamiętam, że siedziałem z Dustym Rhodesem, rozmawialiśmy wtedy w cztery oczy. W pewnym momencie zacząłem grać na gitarze, opowiadając jednocześnie historię, a on zauważył to i powiedział „Człowieku, to było fajne, jest w tym potencjał”. Od tamtego czasu ewoluuje dalej. To moja własna historia, którą opowiadam, siedząc na stołku w ringu i grając na gitarze podczas Monday Night Raw. Wcześniej robiłem to poza WWE, w małych lokalach na Florydzie. Zanim ktokolwiek wiedział, kim jest Elias, robiłem to, rozmawiałem z ludźmi, grałem na gitarze. Jestem pewien, że gdzieś tam są zdjęcia lub filmy, ukazujące to samo, dosłownie to samo, co robiłem wtedy i co robię teraz na Monday Night Raw.

Poczynając od małych barów na Florydzie, a kończąc na wielkich arenach z całego świata, sposób, w jaki Elias opowiada o swoich występach, jest konsekwentny. Treści są przemyślane, ale mogą się zmieniać w zależności od publiczności przebywającej na trybunach.

Wiele rzeczy, o których mówię, pochodzi z mojego toku myślenia. Zawsze mam pojęcie o tym, co chcę powiedzieć i zawsze pracuję nad moją piosenką, zanim wyjdę i ją zaprezentuję. Nawet do ostatniej chwili, zanim wyjdę na ring, pracuję nad tym, co chcę zaśpiewać, w jaki sposób, ale nigdy nie mogę w stu procentach określić, jacy ludzie znajdą się na arenie. Czy zechcą intonować, czy będą coś wykrzykiwali lub może nie powiedzą nic.

Elias jeszcze nie zdobył żadnego tytułu w WWE, ale stwierdził, że stanie się to prędzej czy później.

Jest wiele do zrobienia, jest też wiele do poprawy. Myślę, że mistrzostwo musi nadejść prędzej czy później. Mam niedokończone interesy z Sethem Rollinsem po walce na Money in the Bank, gdzie on oszukiwał, aby wygrać. Należy mi się kolejna szansa, ponieważ też potrafię oszukiwać, jeżeli zajdzie taka sytuacja, ale w walce jeden na jednego z Rollinsem, myślę, że to on zacznie oszukiwać w pierwszej kolejności i on o tym doskonale wie. Nie mówię o Universal Championship, na razie w szczególności wystarczyłby mniej zaszczytny tytuł. Chodzi przede wszystkim o stoczenie pojedynku, w którym stawką jest coś ważnego.

Elias nie będzie walczył o mistrzostwo na WWE Super Show-Down, ale będzie musiał zmierzyć się z dwoma byłymi mistrzami. Wystąpi w narożniku Kevina Owensa, aby stawić czoła Bobby’emu Lashley’owi i Johnowi Cenie 6 października na gali w Australii.

– WWE Raw Superstar – Braun Strowman będzie debiutował na dużym ekranie w nadchodzącej komedii „Holmes & Watson” z Willem Ferrellem i Johnem C. Reilly. Film ma ukazać się 21 grudnia bieżącego roku. W mediach społecznościowych Strowman skomentował doświadczenie bycia na planie. Dla zainteresownych poniżej znajduje się zwiastun filmu, gdzie Strowman również się pojawia.

– Mistrz WWE Raw Tag Team – Drew McIntyre rozmawiał ze Sky Sports o procesie podejmowania decyzji o powrocie do WWE, o tym jak przebiegła jego początkowa rozmowa z Triple H’em oraz oczywiste założenie o debiucie na NXT.

Nie widziałem żadnej innej możliwości, niż zaczęcie swojej ponownej przygody z tą federacją na NXT. Pracowałem dla wielu organizacji poza WWE, a gdy moje kontrakty wygasły, starałem się zdecydować, jaki ruch powinienem wykonać. Moja żona i ja rozmawialiśmy o możliwości wyjazdu Japonii, gdzie byłbym wolnym agentem, ale w tym samym czasie odbyłem rozmowę z Triple H’em. Pamiętam, że powiedziałem mu „Jeśli wrócę, czuję, że powinienem najpierw pójść do NXT”. Triple H zgodził się przedstawić widzom mnie takim, jakim jestem teraz, a nie takim, jakim byłem wcześniej, ponieważ jest to podobna publiczność, bardzo wykształcona publiczność. Czułem się tak, jakbym mógł zmienić NXT, ponieważ jedna osoba może zrobić różnicę, zauważyłem to pracując dla innych organizacji. Nie widziałem innego wyjścia niż pobyt w NXT, będąc tam liderem, a później przejście na Monday Night Raw.

W lipcu McIntyre pojawił się w podcastcie Chasing Glory Lilliana Garcii i podał kilka szczegółów na temat tego, jak zdecydował się rozpocząć pracę w NXT.

NXT to było wszystko, czego chciałem. Kiedy NXT zaczęło iść w naprawdę dobrym kierunku, powiedziałem mojej żonie: „Wiesz co kochanie? Idealnie w NXT będzie wtedy, kiedy tam wrócę. Zrobię to, w końcu uzyskałem reputację na niezależnych scenach, wierzę, że mogę zyskać kontrakt z NXT. Jest tam pasjonująca baza fanów, myślę, że byłoby to dla mnie miejsce, w którym mógłbym pokazać, co robię najlepiej i wtedy, gdy nadejdzie właściwy czas, zadebiutować w głównym rosterze.”

McIntyre ma połączyć siły z Braunem Strowmanem i Dolphem Zigglerem, aby stanąć przeciwko The Shield na WWE Super Show-Down, które odbędzie się 6 października.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552