ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

El Patron pozywa federację, Nowe informacje o karierze w WWE 2K18, Rousey zapytana o przyszłość z WWE


– Alberto El Patron na Twitterze podzielił się informacją o pozwaniu Federation Universal de Lucha Libre. Kwota której żąda wynosi według record.com.mx 1,200,000 pesos, czyli 67,556 tysięcy dolarów. Meksykański wrestler podaje, że nie dostał pieniędzy za występy 19, 20, 21 i 27 maja bieżącego roku. W oświadczeniu Alberto napisał, że w najbliższych dniach podejmie odpowiednie środki prawne. El Patron nie jest jedynym, któremu owa federacja nie zapłaciła pieniędzy. Poszkodowanymi mają być również Blue Demon Jr., Latin Lover, El Cibernetico i Tinieblas Jr.

– WWE.com udostępniło nowe informacje o WWE 2K18. Tym razem dostaliśmy dawkę nowinek o trybie kariery. W grze będziemy mogli przyjąć rolę faworyta publiczności oraz człowieka federacji. Oto opis obu charakterów:

Company Man (człowiek federacji) – podążając ścieżką federacji, poświęcasz wszystko aby pomóc menadżerom generalnym osiągnąć ich cele dla danego show. Wlicza się w to konspirowanie z nimi na zapleczu, przeszkadzanie innym zawodnikom w szatni lub podczas ich wywiadów, oraz robienie praktycznie wszystkiego czego żąda od ciebie GM zarówno w ringu jak i poza nim. Nagrody są jednak warte swej ceny! Pomagając GM w osiągnięciu sukcesów otrzymasz dostęp do wielu pomocnych opcji, takich jak zaplanowanie wbiegnięcia kogoś do ringu w celu pomocy Twojej postaci w zwyciężeniu swojej walki albo negocjacje w biurze Vince’a McMahona w celu rewanżów o tytuły i zmiany w karcie walk.

Fan Favorite (ulubieniec publiczności) – bycie ulubieńcem publiczności oznacza, że nie bawisz się w gierki federacji. Zależy ci przede wszystkim na dawaniu jak najlepszych prom i walk. Masz szatnię pełną gwiazd WWE i legend na zapleczu. Ta ścieżka pomoże ci zyskać ich szacunek. Będziesz mógł również skorzystać z pomocy innych zawodników w celu przetestowania swoich umiejętności ringowych i tych za mikrofonem. Jeśli uda ci się osiągnąć bardzo dobre wyniki, zyskasz szacunek całej szatni z czym wiążą się spore bonifikaty. Legendy zawsze można spotkać na zapleczu podczas gal. Jeśli będą mieli o tobie dobre zdanie, dostaniesz od nich bonusy ringowe za twoje walki i proma. Jeśli staniesz się zawodnikiem kompletnym, kimś kto jest równie dobry na mikrofonie jak i w ringu, czego idealnymi przykładami są John Cena i Stone Cold Steve Austin – dostaniesz możliwość przerobienia tytułu WWE oraz Universal. Ten zaszczyt spotyka tylko najlepszych z najlepszych.

Cały artykuł opublikowany przez WWE.com możecie przeczytać tutaj.

– Ronda Rousey była obecna na wtorkowym SmackDown Live oraz finałach Mae Young Classic. Została zapytana o to, czy jej przyszłość jest związana z WWE:

Wiesz co? Dziś wszystko powinno kręcić się wokół Shayny. Jestem tu po to aby ją wesprzeć i nie chcę wykorzystywać tego tylko po to, aby zwrócić na siebie uwagę i rozmawiać całą noc o swojej osobie. Więc… wszystkie światła na nią.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552