ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

El Patron chce się bić z Triple H’em, Seth Rollins zapowiada powrót The Shield? Brock Lesnar na 3 PPV z rzędu

– Były zawodnik WWE i aktualny mistrz GFW Global Championship po raz kolejny daje pstryczek w nos WWE.

Za pośrednictwem Instagrama opublikował on agresywną notkę, w której wyzywa uczestników Rap Battle i Triple H’a na pojedynek. Zapewne jest to jego odpowiedź na nawiązanie do sekstaśmy z Paige, Maddoxem i Woodsem podczas Rap Battle na ostatnim SmackDown.

👍🏼

Post udostępniony przez Alberto El Patron (@prideofmexico)


Wtorkowej nocy grupka cipek będzie w San Antonio. Mężczyzna z wielkim nosem i brakiem jaj oraz cipy z pojedynku rapowego też tam będą… również bez jaj. Tak jak ich szef. Wszyscy potakiwacze. Będę w mojej restauracji. Zacznę o 10.. Będę tam czekał na ciebie.
17776 blanco road.
La Cantinita.
I gdy już obiję Ci ryj. Postawię Ci drinka. Ponieważ jestem dobrym człowiekiem.

– Podczas wczorajszej nocy w Madison Square Garden doszło nie tylko do zmiany tytułu United States, ale również do zapowiedzi powrotu The Shield. Seth Rollins i Roman Reigns byli na koniec show w ringu. Gdy fani zaczęli wzmacniać swój doping dla the Shield, Seth Rollins odpowiedział im w następujący sposób:

Zła wiadomosć jest taka, że Ambrose nie może tu przyjść, gdyż prawdopodobnie kończy teraz swoje 15 piwo w barze. Dobra wiadomość jest taka, że… słyszymy was Nowy Jork!

Całe zdarzenie możecie obejrzeć poniżej:

– Brock Lesnar jest aktualnie zapowiadany na No Mercy PPV odbywające się 24 września w Los Angeles. Byłaby to 3 z rzędu gala PPV, na której miałby się pojawić aktualny Universal Champion. Przypomnijmy, że już dzisiaj zmierzy się on z Samoa Joe właśnie o ten tytuł na Great Balls of Fire, a następnie zapowiadany jest już na Summerslam, czyli kolejne PPV w którym zobaczymy gwiazdy zarówno z RAW jak i ze SmackDown Live. Warto odnotować, że na początku roku pojawiły się informacje, iż w tym roku „The Beast Incarnate” będzie częściej pojawiał się w TV niż w poprzednich latach.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552