ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Eddie Hall wrestlerem?, Pierwsze występy Dillingera na scenie niezależnej i więcej!

– W USA trwa Arnold Sports Festival, podczas którego odbywają się zawody Arnold Strongman Classic.

– Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi WWE Hall of Famer Mark Henry i rekordzista świata w martwym ciągu Eddie Hall. Henry zauważył, że Hall z nickname’em The Beast oraz swoimi gabarytami nadawałby się idealnie do wrestlingu. Eddie przyznał, że myśli po cichu o karierze wrestlera, ale aktualnie jest zajęty występami w innych programach telewizyjnych, a na trening przygotowujący go do walki potrzebowałby około roku czasu, więc na razie nie ma co liczyć na jego pojawienie się w ringu WWE, choć nie wyklucza tego w przyszłości.

Eddie Hall znany jest na świecie z uczestniczenia w zawodach strongman. Jego największymi osiągnięciami są wygranie tytułu mistrza świata Strongman oraz wyżej wspomniane ustanowienie rekordu świata w martwym ciągu, który wynosi 500 kg!

– Tye Dillinger poinformował, że przyjmuje bookingi na scenie niezależnej od 31 maja. Wtedy też wystąpi na gali Create-A-Pro Wrestling w Lynbrook. Poniekąd ucina to spekulacje jakoby Tye miał się pojawić na gali AEW Double or Nothing. Dillinger będzie występował na scenie niezależnej pod pseudonimem Shawn Spears.

– Portal Rajah.com podał do wiadomości, że WWE ustaliło już kalendarz gal PPV do końca roku. Po raz pierwszy w historii gala Money in the Bank miałaby się odbyć w maju i zamienić się miesiącami z Backlash, które planowane jest na czerwiec. Oprócz tego WWE dwukrotnie ma zagościć w Arabii Saudyjskiej, a jedna z gal wypadnie w nasze święto narodowe – Święto Konstytucji 3 Maja. Poniżej cały kalendarz planowanych gal PPV od WWE w 2019 roku:

WWE Fastlane – 10 marca 2019 – Cleveland, OH
WWE WrestleMania 35 – 7 kwietnia 2019 – East Rutherford, NJ
“International PPV” – 3 maja 2019 – Saudi Arabia
WWE Money in the Bank – 19 maja 2019 – Hartford, CT
WWE Backlash – 16 czerwca 2019 – San Diego, CA
WWE Extreme Rules – 14 lipca 2019 – Philadelphia, PA
WWE SummerSlam – 11 sierpnia 2019 – Toronto, ON
WWE Hell in a Cell – 15 września 2019 – Atlanta, GA
WWE Clash of Champions – 6 października 2019 – Sacramento, CA
“International PPV” – 1 listopada 2019 – Saudi Arabia
WWE Survivor Series – 24 listopada 2019 – Chicago, IL
WWE Tables, Ladders & Chairs – 15 grudnia 2019 – Minneapolis, MN

– Madison Rayne poprosiła o rozwiązanie swojego kontraktu z Ring of Honor, gdzie pracowała przez około pół roku. Niemal od razu po tym ogłoszeniu swoje wystosowało Impact Wrestling, które zapowiedziało, że Rayne podpisała z federacją kilkuletnią umowę i już niedługo będzie ją można zobaczyć w ringu Impact. Rayne w TNA/Impact była już pięciokrotnie mistrzynią Knockouts oraz dwukrotnie mistrzynią tag team tej dywizji. Wystąpiła też w zeszłorocznym Mae Young Classic, gdzie odpadła już w pierwszej rundzie przegrywając z Mercedes Martinez.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778