ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

E jak Equalizer!

 

Zacznijmy od krzesła (nie mylić ze stołkiem!). Niepozorne, chowające się za każdym rogiem, pod każdym ringiem, ukryte głęboko w najbrudniejszych myślach każdego z wrestlerów. No, może za wyjątkiem myśli Zayna. Jaki jest fenomen tego narzędzia? Dlaczego tak prosty i nieskomplikowany wynalazek, jest częstym uczestnikiem wielu ważnych wydarzeń, mających miejsce w kwadratowym pierścieniu? Dlatego, że jest małe. Nie! Dlatego, że jest poręczne. Nie! No to, może dlatego, że dobrze można nim markować ciosy. Też nie! Każda z tych propozycji jest prawdziwa, każda ma swoje racje. Natomiast, jeśli ktoś zapytałby mnie, dlaczego tą główną, najważniejszą, wrestlingową rzeczą jest krzesło a nie leżak, odpowiedziałbym… bo tak! Jak dla mnie, to małe, metalowe siedzisko, jest niesamowicie klimatyczne i patrząc przez pryzmat czasu, całkiem wiarygodne. Czy potrzeba więcej?

Najbardziej pamiętne wydarzenie jeśli chodzi o pierwszoplanową rolę krzesła? Rozpad The Shield oczywiście! Chociaż nie ukrywam, że do folderu „xxx” poleciało też nagranie, jak to AJ „okładał” krzesłem The Usos (jeszcze w starej, okropnie nudnej wersji). Prawda jest taka, że krzesełko zawsze ochoczo towarzyszyło wrestlerom, ale nie zawsze sprzyjało widowisku. Nie chcę też propagować akcji, które miałyby opinii wrestlingu zaszkodzić, dlatego tylko napiszę. Dla bardziej ciekawskich: „chair fake wwe”, w wiadomo jakiej wyszukiwarce.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556