ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

E jak Equalizer!

Zastanawialiście się kiedyś, co może łączyć Paula Levesque, metalowe krzesło, drabinę i The Club?

Oprócz tego, że wyżej wymienieni są związani z wrestlingiem, łączy ich jeszcze co najmniej jedna rzecz na którą chciałbym dzisiaj zwrócić uwagę. Z całym szacunkiem dla Panów, słowo którego chcę użyć jest tylko obrazowym określeniem na rolę, jaką mieli przyjemność kiedykolwiek odegrać. Mam tu na myśli, oczywiście, że słowo: (coś co wyrównuje szansę) narzędzie ( które nie ma nic wspólnego ze słowem equalizer, ale czego się nie robi dla wygody i głębi artystycznej).
Narzędzie, czy też jak w tytule – equalizer, jest to określenia ogólnikowe. O ile przedmioty użytkowe typu krzesło czy stół mogą śmiało być tak nazywane, tak używanie tego określenia w celu wypowiedzi na temat wrestlerów, może już być nieco krzywdzące.
Jednak jak to w praktyce bywa, wszystko ma swój głębszy sens – tak samo będzie i tutaj.  Bo tak naprawdę, jeśli narzędziem nazwiemy nie wrestlera, ale postać którą odgrywa, to już takie nieprzyjemne nie jest. „Psychologia temat rzeka”. Ale tutaj jest to nieważne, zostawmy to. Chciałbym się skupić bardziej na tych rzeczach, które ostatnimi czasy były faktycznie tymi „środkami wyrównującymi”.