ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dziś nagrania RAW i SmackDown, Nowy format 205 Live, Zapowiedź niebieskiej tygodniówki i więcej!

– Roster WWE będzie miał bardzo pracowity dzień.

Stanie się tak, ponieważ zarówno RAW, jak i SmackDown zostaną nagrane i wyemitowane w USA z odtworzenia. Pierwsza w kolejności będzie oczywiście Niebieska Tygodniówka, która zostanie wyemitowana już dzisiejszej nocy. Z kolei RAW, którego tapingi odbędą się po nagraniach SmackDown, zostanie klasycznie wyemitowane w poniedziałkową noc. Z obu tygodniówek postaramy się opublikować już dzisiaj wyniki i w kolejnych dniach ewentualnie je uzupełniać.

– Zapowiedź dzisiejszego odcinka SmackDown:

  • Po wyeliminowaniu mistrzów podczas Tag Team Turmoil Matchu na Crown Jewel, The New Day będą mieli szansę odebrać The Revival SmackDown Tag Team Championship. Czy już wkrótce będziemy mogli mówić o siedmiokrotnych mistrzach?
  • Czy Roman Reigns pokona w solowym pojedynku Kinga Corbina?
  • Po zeszłotygodniowej ingerencji Sashy Banks w walce o SmackDown Women’s Championship, ustalona została potyczka pomiędzy Szefową a Nikki Cross, której nie udało się pokonać Bayley.
  • Tyson Fury nie rezygnuje z WWE! Gypsy King pojawi się na dzisiejszym SmackDown, po tym jak pokonał Brauna Strowmana. Czy zobaczymy kolejną konfrontację obu panów?

– W związku z tym, że RAW będzie miało swoje tapingi zaraz po SmackDown Live, zawodnicy 205 Live nie udali się do Manchesteru. Ich tygodniówka zostanie wyemitowana na żywo z Full Sail University, a więc miejsca, skąd emitowane są odcinki NXT. Nie wiadomo czy taki manewr zostanie zastosowany na stałe, jednak możemy z całą pewnością powiedzieć, że jest to kolejny etap wchłaniania 205 Live przez NXT.

ZOBACZ TEŻ – Walka o pas na następnym NXT! Ważna decyzja Cody’ego!

– Jak wiadomo, Xavier Woods obecnie zmaga się z kontuzją ścięgna Achillesa (o czym pisaliśmy tutaj). Według wstępnych rokowań, jeżeli rehabilitacja przebiegnie pomyślnie, to trzeci z członków The New Day wróci do ringu latem 2020 roku. W przypadku komplikacji może to być nawet 2021 rok. Jak to się potoczy trzeba poczekać, natomiast Xavierowi trzeba życzyć jak najszybszego powrotu do zdrowia.

– 5 momentów, w trakcie których RAW lub SmackDown nie miało swojego mistrza świata:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552