ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dywizja Cruiserweight ze swoją własną tygodniówką?

tj-perkins

Podczas ostatniej edycji Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer przyznał, iż WWE jest zainteresowane stworzeniem tygodniówki, skupiającej się na walkach zawodników z dywizji Cruiserweight.Tygodniówka byłaby dostępna tylko na WWE Network, podobnie jak turniej Cruiserweight Classic. Wyglądem miałaby ona jednak przypominać NXT. Na show występować mieliby zawodnicy z różnych końców świata jak i już zatrudnieni wrestlerzy.

Miejcie na uwadze, że są to na razie jedynie plany, we wczesnym etapie dyskusji. Dodatkowo, ciągle nie wiadomo jak oddzielna tygodniówka wpłynęłaby na dywizję Cruiserweight na RAW.

Warto przypomnieć, iż pytanie o oddzielną tygodniówkę dla cruiserweightów zostało zadane w ankiecie na oficjalnej stronie federacji, pytającej o zainteresowanie fanów ewentualnym poszerzeniem zawartości WWE Network. Więcej informacji na ten temat tutaj.

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552