ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dwie zwolnione gwiazdy WWE zabookowane w GFW, Możliwa kontuzja gwiazdy NXT oraz więcej!

global force wrestling gfw
– Jak już wczoraj informowaliśmy, doszło do serii zwolnień w WWE.

Wczoraj z największą federacją wrestlingową na świecie pożegnało się łącznie 8 osób. Dwie osoby z tej listy już znalazło sobie nową pracę. Hornswoogle oraz Zeb Colter zostali zabookowani na galę federacji Global Force Wrestling. Byli pracownicy WWE pojawią się już 6 Czerwca na gali Global Force Wrestling / WrestlePro. Poniżej zapowiedzi obydwu osób:

– Na wczorajszym live evencie NXT w Citrus Spring najprawdopodobniej doszło do kontuzji Kennetha Crawforda. Podczas jego pojedynku z Noah Kekoa, Kenneth źle wykonał Springboard przy czym niefortunnie wylądował w ringu. Po tej akcji Noah spinował przeciwnika a po walce sędzia wezwał pomoc z zaplecza. Trenerzy przez kilka minut doglądali Crawforda po czym zawodnik został zniesiony za pomocą noszy. Według fanów wrestler komunikował się z trenerami, jednakże nie był w stanie ruszać ani rękoma ani nogami.

– Na koniec 10 najlepszych momentów ostatniego SmackDown:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552