ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dwie walki zapowiedziane na Hell in a Cell! Z kim zmierzy się Roman Reigns?

– Arena przyjmująca tegoroczne Hell in a Cell zapowiedziała kolejną walkę na te PPV.

AT&T Stadium w San Antonio jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji Samoa Joe z AJ Stylesem poinformowało, że ta dwójka zawalczy ze sobą o WWE Championship na Hell in a Cell, o czym pisaliśmy na naszej stronie. Teraz oficjalny profil stadionu przekazał fanom, że podczas HiaC zobaczą również starcie Randy’ego Ortona z Jeffem Hardym.

Jeff Hardy vs Randy Orton zostało dodane do WWE Hell In A Cell w San Antonio 16 września! Bilety są w sprzedaży!

– Zagraniczne witryny poświęcone wrestlingowi donoszą również, że w San Antonio odbędzie się walka Romana Reignsa z Kevinem Owensem! Nie wiadomo, czy będzie to Universal Championship match, więc wszystko jest możliwe. Owens może pokonać Brauna Strowmana na SummerSlam i odebrać mu walizkę, którą potem wykorzysta na „The Big Dogu”, który z kolei poskromi Brocka Lesnara, jednak równie dobrze o główny pas RAW walczyć mogą aktualny mistrz i Braun Strowman. Sprawa przedłużenia kontraktu z WWE przez Lesnara wciąż jest otwarta. Nie ma informacji, która ze wspomnianych walk miałaby być Hell in a Cell matchem.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556