ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dwie gwiazdy na zapleczu RAW, Karta No Mercy PPV po RAW i więcej

– Istnieją plotki, że Rusev negocjuje z władzami WWE swoje zwolnienie.

Zawodnik jest niezadowolony ze swojej sytuacji w federacji. Frustruje go między innymi to, że przegrywa w każdej walce na PPV od Clash of Champions 2016, kiedy to przegrał pojedynek z Romanem Reignsem o United States Championship.

– Okazuje się, że Bobby Roode został w Nowym Jorku i był na zapleczu RAW, żeby uzgodnić z oficjelami jak ma wyglądać jego debiut na SmackDown Live. W takiej samej sytuacji jest Shelton Benjamin, który również był obecny na zapleczu Czerwonej Tygodniówki. W najbliższym czasie możemy spodziewać się debiutów tych dwóch zawodników.

– Po wczorajszym RAW znamy już pierwszy pojedynek na No Mercy. Jest to mecz o Universal Championship pomiędzy Brockiem Lesnarem a Braunem Strowmanem.

– W sieci natknęliśmy się na ciekawą informację odnośnie SummerSlam. The New Day trzy gale z rzędu bronili WWE, bądź SmackDown Tag Team Championship i za każdym razem następowało to w innym składzie. W 2015 roku Big E i Kofi Kingston brali udział w Fatal 4 Way Tag Team Matchu o tytuł WWE Tag Team, gdzie pokonali Prime Time Players, Lucha Dragons i Los Matadores. Rok później Kofi i Xavier Woods przegrali przez DQ z Lukiem Gallowsem i Karlem Andersonem, ale zachowali wygrane rok wcześniej tytuły. Z kolei dwa dni temu Big E i Woods przegrali w Kickoffie Największej Gali Lata z The Usos w starciu, w którym bronili SmackDown Tag Team Championship.

– Braun Strowman, po tym jak wygrał z Brockiem Lesnarem na wczorajszym RAW, wrzucił wpis na Twittera, w którym podsumował całe zdarzenie z zeszłej nocy. Poniżej tweet oraz film z tym zdarzeniem z kanału WWE na YouTube:

Czy zasłużyłem teraz na waszą uwagę?!!! #MonstersFeastOnBeasts

– Na koniec RAW Fallout, w którym gospodarz kulinarnego show „Bez Rezerwacji” Anthony Bourdain dołączył do Titus Worldwide, Big Cass opuszcza Barclays Center o kulach, a wywiadów udzielają Jason Jordan i Noam Dar.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556