ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dwie ciekawe walki na najbliższym Dynamite, Kto będzie najbliższym rywalem The Fienda? i więcej!

– Na najbliższym AEW zobaczymy dwie bardzo ciekawe walki

Chris Jericho ogłosił, że w zespole z Sammym Guevarą zmierzą się z SCU (Scorpio Sky i Frankie Kazarian), a na szali w tym pojedynku będą pasy tag teamowe AEW. Jeżeli członkowie Inner Circle wygrają pojedynek to będą posiadali wszystkie męskie pasy mistrzowskie organizacji, a Chris Jericho stanie się pierwszym podwójnym championem w historii AEW.

– Drugi pojedynek ogłosił prezes federacji, Tony Khan. Będzie to kolejne starcie PACa z Hangman Page’em. Przypomnijmy, że obaj panowie zmierzyli się już ze sobą dwukrotnie i każdy z nich ma pa jednym zwycięstwie, tak więc można się spodziewać, że będzie to walka rozstrzygająca feud.

Poniżej cała wypowiedź Tony’ego Khana, w trakcie której zostały poruszone także kwestie użycia sędziów w przyszłych title matchach, stan zdrowia Joey’ego Janeli po jego walce z Shawnem Spearsem, o tym czy kiedykolwiek będzie postacią telewizyjną, segmencie, w trakcie którego Jon Moxley wparował do jego biura i tym, że był to pomysł samego zawodnika, planach na PPV w pierwszym kwartale 2020 roku, potwierdzeniu AEW Double or Nothing 2 w trakcie weekendu Memorial Day, nadziejach na podróż do Kanady w przyszłym roku, występie Rock n’ Roll Express na Full Gear oraz nowych zawodniczkach w federacji, których kontrakty zostaną wkrótce ogłoszone oraz o tym, czy ogląda NXT:

– Podczas ostatniego SmackDown The Fiend zaatakował Daniel Bryana. Rozbudziło to plotki o nadchodzącym feudzie obu panów. Jak się okazuje to nie jedyna opcja i WWE ma kilka pomysłów. Jednym z nich jest rywalizacja z AJ Stylesem i O.C., ponieważ fani zgromadzeni na tapingu RAW zobaczyli bonusowy segment, w trakcie którego Fiend zaatakował całą trójkę. Kolejną opcją jest rywalizacja z The Mizem, która miała się zacząć podczas SmackDown po Crown Jewel, gdzie Wyatt został zapowiedziany do udziału w Miz TV, jednak ze względu na problemy związane z samolotem segment się nie odbył, a w show Miza zagościł Tomasso Ciampa. Warto dodać, że panowie mieli ze sobą do czynienia w 2013 roku, a po za tym na nadchodzących live eventach mają walczyć ze sobą. Między innymi 30 listopada, gdzie awizowany jest Steel Cage Match pomiędzy nimi.

– Tapingi RAW, które miały się odbyć we wtorek 17 grudnia w Tyson Events Center w Sioux City, IA zostały odwołane z powodu nieporozumień dotyczących planowania użytkowania hali. W trakcie tych tapingów miał zostać nagrany odcinek świąteczny RAW, który w tym roku wypada 23 grudnia. WWE chciało dać swoim zawodnikom wolne w dniach 22-26 grudnia, by ci w spokoju mogli spędzić święta Bożego Narodzenia z rodzinami. Prawdopodobnie gala zostanie nagrana w Wells Fargo Center w Des Moines, IA, gdzie na żywo będzie emitowany odcinek RAW z 16 grudnia.

– Znamy też najnowszy rating SmackDown. Wyniósł on 2 miliony 617 tysięcy widzów i wzrósł w stosunku do ubiegłego tygodnia o około 100 tysięcy. Jest to trzecia największa widownia SmackDown w tym roku. Wyprzedzają ją tylko dwa pierwsze odcinki na FOX. Niebieska Tygodniówka ponownie wypadła najlepiej spośród wszystkich tygodniowych show bijąc RAW (2,1 miliona), NXT (813 tysięcy) i AEW (822 tysiące).

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552