ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dwa składy komentatorskie podczas WrestleManii 32?

jerry-lawler

WWE Hall of Famer – Jerry Lawler wyznał podczas podcastu Cerrito Live, iż na WrestleManii 32 mogą pojawić się 2 oddzielne zespoły komentatorskie. Mowa tutaj wyłącznie o składach komentatorów mówiących w języku angielskim, gdyż jak wiadomo na pewno znajdą się tam też zagraniczni komentatorzy.

Jak donosi Lawler, wiele osób naciska na to aby na WrestleManii pojawił się komentarz Mauro Ranallo. Nie jest to co prawda pewne, ale jak twierdzi „The King”, słyszał plotki iż takie posunięcie może mieć miejsce. Dodatkowo powiedział, że wiele fanów nalegało na to aby to właśnie on i Ranallo mieli możliwości komentowania kilku pojedynków na najważniejszej gali roku.

Hall of Famer wspomniał również o swoim komentatorskim heel turnie i dodał iż był to jego własny pomysł. Jerry wiedział, iż Ranallo nie będzie chciał mówić niczego złego o żadnym zawodniku, jako że jest nowy w federacji, a Byron Saxton był według niego zbyt miłym gościem do tej roboty, więc zaproponował takie rozwiązanie Vince’owi McMahonowi, na co ten wyraził zgodę.

McMahon był ponoć bardzo zadowolony z tego pomysłu, bo jak sam wspomniał tęsknił za czasami, w których Lawler był typowo heelowym komentatorem.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743