ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dwa pojedynki ogłoszone na Fastlane 2019! Kolejny turniej w WWE!

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego SmackDown Live.

– Podczas wczorajszej tygodniówki Błękitnego Rosteru poznaliśmy dwa pierwsze pojedynki na Fastlane 2019. Pierwszą z ujawnionych walk jest starcie o pasy Tag Teamowe SD. Shane McMahon oraz The Miz dostali możliwość odzyskania utraconych tytułów na gali Elimination Chamber 2019 przez braci Uso.

Drugim ogłoszonym pojedynkiem jest walka o pas WWE. Daniel Bryan na Fastlane 2019 będzie bronił swojego tytułu przeciwko Kofiemu Kingstonowi:

Tak prezentuje się aktualnie karta gali, która odbędzie się 10 marca:

1. WWE Championship match:
Kofi Kingston vs. Daniel Bryan (c)

2. SD Tag Team Championship match:
Shane McMahon & The Miz vs. The Usos (c)

– Na 205 Live, GM Cruiserów, Drake Maverick ogłosił 8-osobowy turniej, który wyłoni pretendenta do tytułu wagi lekkiej na WrestleManię 35. Turniej zacznie się już w przyszłym tygodniu na 205 Live, gdzie ujrzymy dwa pojedynki turniejowe. W pierwszym z nich Kalisto zmierzy się z Tonym Nese, a w drugim Brian Kendrick podejmie Drew Gulaka. Federacja nie ujawniła pozostałej czwórki zawodników biorących udział w turnieju, jednakże pojawiły się plotki, że mogą to być Humberto Carrillo, Cedric Alexander, Ariya Daivari oraz Mike Kanellis.

– Na koniec wypowiedź Kofiego Kingstona odnośnie przyszłego pojedynku o pas WWE:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552