ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dwa duże pojedynki zapowiedziane na kolejne SD Live! Czy Carmella wykorzystała kontrakt z walizki MitB? Oraz więcej!

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego epizodu SmackDown Live.

Podczas wczorajszego odcinka Błękitnej Tygodniówki odbył się Fatal 4-Way match, który miał ujawnić nowego pretendenta o pas mistrza Stanów Zjednoczonych. W pojedynku tym zmierzyli się Kofi Kingston, Jinder Mahal, Zack Ryder oraz Rusev. Walkę wygrał Rusev po tym, jak Kofi Kingston poddał się po Accolade. Bułgar w następnym tygodniu zmierzy się z aktualnym mistrzem U.S Bobbym Roodem, a stawką pojedynku oczywiście będzie pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych:

– Dodatkowo wczoraj generalny manager SD Daniel Bryan ogłosił, że w następnym odcinku SmackDown Live odbędzie się #1 Contender match pomiędzy Sami Zaynem a Kevinem Owensem, a zwycięzca tego starcia zawalczy z AJ Stylesem o pas WWE na Fastlane 2018. Gala Fastlane 2018 będzie miała miejsce 11 marca tego roku:

– Kolejnym ważnym wydarzeniem na wczorajszej gali była próba cash-inu Carmelli. Po tym jak Riott Squad przerwało przemowę i zaatakowało obecną mistrzynię kobiet SD Charlotte Flair, na ring wraz z sędzią wbiegła Carmella, która chciała zainkasować kontrakt z walizki MitB. Zawodniczka przerwała realizację kontraktu i wycofała się wraz z walizką MitB po przypadkowym znokautowaniu sędziego:

– Na sam koniec SD Fallout: