ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dwa duże pojedynki, segment oraz możliwy powrót na kolejnym RAW! Kid Rock w WWE Hall of Fame! Zmiany w brandach po WM 34?

– Wczorajsze RAW przyniosło fanom WWE dużo niespodzianek, jednakże kolejny epizod Czerwonej Tygodniówki również wygląda na ciekawy.

Pierwszym ogłoszonym pojedynkiem będzie non title match pomiędzy Alexą Bliss a Asuką:

Dodatkowo na następnym Monday Night RAW zostanie wyemitowane Ultimate Deletion match pomiędzy Mattem Hardym a Brayem Wyattem. Warto wspomnieć, że pojedynek ten był nagrywany w zeszłym tygodniu na posesji Hardych:

Na RAW pojawi się również Universal Champion, Brock Lesnar.

Bardzo możliwe, że na następnym RAW pojawi się The Undertaker, który miałby odpowiedzieć na wyzwanie rzucone przez Johna Cenę. Warto zaznaczyć, że kolejne RAW odbędzie się w Teksasie, gdzie obecnie mieszka Deadman.

– Pojawiły się spekulacje o tym, że zaraz po WM 34 ma mieć miejsce Superstar Shake-Up i kilku zawodników RAW oraz SD zamieni brandy.

– WWE oficjalnie ogłosiło, że Kid Rock zostanie wprowadzony w tym roku do WWE Hall of Fame:

Oprócz muzyka do HoF 2018 zostaną wprowadzeni również: Goldberg, The Dudley Boyz, Ivory, Jeff Jarrett, Hillbilly Jim oraz laureat Warrior Award, Jarrius „JJ” Robertson.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556