ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Duży pojedynek dodany do karty TLC 2018! Kevin Owens wyzywa legendarnego muzyka na WMkę!

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego epizodu SmackDown Live.

Mistrzyni kobiet Błękitnego Brandu Becky Lynch dostała od lekarzy federacji pozwolenie na powrót do ringu. Na najbliższej gali PPV „The Man” będzie broniła swojego tytułu w triple threat TLC matchu przeciwko Charlotte Flair oraz Asuce. Będzie to pierwszy w historii WWE kobiecy Tables, Ladders & Chairs match.

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę TLC 2018, która odbędzie się 16 grudnia:
1. Intercontinental match:
Dean Ambrose vs. Seth Rollins (c)

2. Triple Threat TLC match o pas kobiet SD:
Becky Lynch (c) vs. Charlotte Flair vs. Asuka

3. RAW Women’s Title Match:
Nia Jax vs. Ronda Rousey (c)

4. TLC Match:
Braun Strowman vs. Baron Corbin
Jeżeli wygra Strowman to na Royal Rumble 2019 zawalczy z Brockiem Lesnarem o pas Universal. Jeżeli wygra Corbin to zostanie pełnoprawnym Generalnym Managerem RAW, lecz jeżeli przegra utraci swoją pozycję w Authority.

5. Finał 2 sezonu Mixed Match Challenge:
??? vs. ???

– Kevin Owens wyzwał samego Eltona Johna na pojedynek na WrestleManii. Stało się to po tym, jak Owens wraz ze swoją żoną wybrali się wczoraj na koncert Eltona Johna. Na nieszczęście wszystkich zgromadzonych na widowni fanów koncert został odwołany w ostatniej chwili z powodu infekcji ucha muzyka. Warto dodać, że ów koncert odbył się w ramach pożegnalnego tournee artysty. Oczywiście Kevin Owens nie zostawił suchej nitki nawet na takiej legendzie jak Sir Elton:

Hej, Elton, nikt nie zrujnuje mojej nocnej randki z żoną, z wyjątkiem mnie. Ty, ja, WrestleMania… Walczyłem już z gościem po 70-tce wcześniej, i mogę to zrobić kolejny raz!

Ostatni raz kiedy założyłem czerwone okulary w kształcie serca dla innego kolesia przed dzisiejszym dniem było 12 stycznia 1996 roku na Montreal Forum. Miałem wtedy 11 lat. I było to dla Shawna Michaelsa. Nigdy już nie założę czerwonych okularów w kształcie serca dla innego kolesia ponownie!

Wiedząc jak bardzo WWE lubi wykorzystywać celebrytów w swojej federacji możliwe, że życzenie Owensa o potyczce z samym Eltonem Johnem może się spełnić.

Obecnie Kevin Owens przechodzi rehabilitację po październikowej operacji obydwu kolan. Według różnych informacji zawodnik ma pauzować od 4 do nawet 8 miesięcy.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778