ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Duża zmiana na 205 Live!

– Bardzo dużo wskazuje na to, że galę 205 Live czeka spora zmiana.

Patrząc na przyszłotygodniowy harmonogram na WWE Network można zauważyć, że 205 Live zostało przeniesione z wtorku na środę. Od przyszłego tygodnia gala Cruiserweightów będzie transmitowana przed NXT oraz Mae Young Classic. Co ciekawe, na stronie WWE w sekcji „Shows” również jest zmieniony dzień dla gali Fioletowego Brandu.

WWE oficjalnie potwierdziło przeprowadzoną zmianę.

Nie wiadomo jeszcze czy gala będzie nagrywana po SmackDown Live, czy WWE przeniesie tapingi na inny dzień. Bardzo możliwe jest, że zmiana ta była spowodowana wystartowaniem kolejnego Mixed Match Challenge, który rozpocznie się po zakończeniu najbliższego epizodu SmackDown Live.

Warto przypomnieć, że w najbliższą środę epizodzie 205 Live dojdzie do pojedynku mistrzowskiego o którym pisaliśmy tutaj.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778