ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Druga walka CM Punka w UFC?

Jak podaje portal MMA Fighting, UFC dyskutuje obecnie nad dodaniem walki CM Punka z Mike’iem Jacksonem do karty UFC 225, które odbędzie się 9 czerwca w Chicago.

Według portalu są to wstępne dyskusje. Federacja zapowiedziała powrót do Chicago na kolejne PPV w ostatnim tygodniu, co natychmiast doprowadziło do spekulacji, czy pochodzący z owego miasta Punk pojawi się w karcie walk. Sam zawodnik opublikował tweet na ten temat:

Punk zadebiutował w UFC w 2016 roku podczas UFC 203. Swoją pierwszą walkę przegrał z Mickey’em Gallem już w pierwszej rundzie przez poddanie. Od tamtego czasu prezydent UFC, Dana White, nie dał mediom żadnego znaku o zamknięciu drzwi przed byłem mistrzem WWE w sprawie drugiego występu w jego federacji. Punk od porażki z Gallem ciągle kontynuuje trening w Roufusport MMA Academy.

Ewentualny przeciwnik Brooksa przegrał z Mickey’em Gallem w walce o prawo do powitania Punka w oktagonie. Mike Jackson wzywał zawodnika do walki za pośrednictwem filmu w serwisie YouTube w 2017 roku:

Pragniemy przypomnieć, że to tylko spekulacje i informacje te nie zostały potwierdzone przez żadne oficjalne źródło.