ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Drew McIntyre o zmianach w szatni WWE, Hogan o pogłoskach na temat jego powrotu oraz więcej!

Były Mistrz Interkontynentalny Drew McIntyre powrócił do WWE i po zdobyciu Mistrzostwa NXT a potem przeniesieniu do głównego rosteru, został tag team partnerem Dolpha Zigglera.

Zawodnik udzielił wywiadu o tym, jak czuje się po powrocie do szatni Monday Night RAW. McIntyre otwarcie przyznał, że panuje zupełnie inna atmosfera niż od 2007 do 2014 roku.

Pamiętam jak sobie myślałem „Człowieku, ludzie są tak wyluzowani”. Zachowywali się jakby to nie było RAW na żywo. Nie ma presji w powietrzu. Każdy zachowuje się jakby był na obozie.

Są gwiazdy, które zasługują aby być na szczycie i dać z siebie wszystko. Niestety większość z nich nie dałaby sobie rady te 11 lat temu kiedy podpisywałem kontrakt. Ci którzy zadają sobie pytanie „Czy on mówi o mnie?” – pozytywnie czy negatywnie, odpowiedź prawdopodobnie brzmi tak.

Cały wywiad znajdziecie tutaj

– Hulk Hogan udzielił ostatnio wywiadu dla The Buffalo News. Został tam zapytany o pogłoski dotyczące jego powrotu do WWE. Oto wypowiedz Hulkstera na ten temat:

[…] wszystko to to tylko nieuchronne plotki, brzmią jak „może, prawdopodobnie, może być”. Dopóki nie wrócę do WWE, nie jestem w domu. Mam nadzieję że pewnego dnia wrócę do domu, aby być z rodziną, z wrestlerami oraz wszystkimi tymi ludzmi których kocham. Mam wielką nadzieję że tak będzie.

– W ostatnim „Table for 3” zobaczyliśmy Eliasa, Jeffa Jarretta oraz Road Dogga. Rozmowa zeszła na muzykę AJ Stylesa w TNA. Jarret powiedział, że ona była dobra, jednak kiedy usłyszał muzykę, której używa w WWE, na jego twarzy pojawiło się „wow”. Road Dogg wyjawił, że muzyka ta miała być początkowo przeznaczona dla Jamesa Storma, jednak ten wrócił do TNA.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778