ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Drew McIntyre o swoich wzlotach i upadkach w WWE, a także o inspiracjach

 

– W poniedziałkowym odcinku WWE Monday Night Raw, Drew McIntyre i Dolph Ziggler pokonali drużynę B-Team, tym samym zdobywając tytuły tag teamowe.

Jest to pierwsze mistrzostwo w WWE dla McIntyre’a od czasu przegrania walki o mistrzostwo tag teamów z Johnem Ceną i Davidem Otungą w październiku 2010 roku. Niestety, McIntyre nie osiągnął sukcesu przez resztę swojego pobytu w WWE, ponieważ został zwolniony w 2014 roku.

Zawodnik wykorzystał jednak zwolnienie, by znacząco powiększyć zakres swoich umiejętności. Po odejściu z WWE, odnosił sukcesy w Impact Wrestling i w różnych innych federacjach. Zadebiutował w NXT w 2017 roku, wygrywając NXT Championship zaledwie cztery miesiące po swoim debiucie. W wywiadzie dla AL promującym nadchodzące wydarzenie WWE Live, McIntyre podzielił się swoimi przemyśleniami na temat zmian w WWE od czasu jego ostatniej kadencji.

Wszystko zmieniło się na wiele sposobów. To ludzie, którzy pojawili się w systemie, głównie NXT, którzy teraz wykazują się wielką siłą. To wszystko rośnie. Największym osiągnięciem dla mnie jest to, że dojrzałem do tego, aby tu wrócić, dojrzałem i wróciłem. Dostrzegam za kulisami, że NXT to bardzo dobry roster – posiada najlepszy skład na świecie, mężczyzn i kobiet – ale jest oczywiście kilka osób, które nie realizują swojego potencjału. Jak na przykład ja podczas mojej pierwszej styczności z federacją WWE. Kiedy się rozglądam, przypomniała mi się moja historia, gdy nie zdawałem sobie sprawy, że miałem okazję na wybicie się, że byłem częścią WWE. Próbuję udzielić rady wszystkim, którzy uważają, że się marnują. Być może powinni oni odejść, jak ja i do tego wszystkiego dojrzeć. Jeśli tego nie zrobią, mogę was zapewnić, że w NXT jest dużo osób, które tylko czekają, aby zająć ich miejsca.

Teraz, po raz drugi będąc mistrzem tag teamowym, McIntyre wyjawił, jakie zespoły go zainspirowały.

Zainspirował mnie tag team, którego byłem wielkim fanem, Arn Anderson i Tully Blanchard. Oglądałem ich i byłem zachwycony tym, jak niesamowici byli… Bret Hart był moim ulubionym zapaśnikiem. Kochałem ich dynamikę. Są fajnym wspomnieniem z mojego dzieciństwa, wtedy bowiem byłem największym fanem drużyn tag teamowych. Jako dziecko zawsze byłem pod wrażeniem Road Warriors i Legion of Doom, które były potężne, po prostu niszczyły wszystkich. Zawsze wyobrażałem sobie, że ja i Braun możemy być trochę takim nowoczesnym LOD.

McIntyre dodał, że jest zadowolony z dzielenia nowo nabytego mistrzostwa z Zigglerem.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552