ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Drew McIntyre nieobecny na live evencie, Chris Jericho o swojej karierze i więcej!

– Drew McIntyre nie dotarł na wczorajszy live event w St. Louis.

Powodem były problemy, które wystąpiły w trakcie podróży. Według PWInsider, Drew miał problemy z lotem przez cały czas. W 6-man tag matchu przeciwko The Shield zastąpił go Jinder Mahal.

– W tym tygodniu Dean Ambrose zakończy swoją przygodę z WWE. Ostatniej nocy w St. Louis w main evencie The Shield pokonało Jindera Mahala, Barona Corbina i Bobby’ego Lashleya. Dzisiejsze wydarzenie ‚The Shield’s Final Chapter’ odbędzie się w Moline, Illinois i będzie dostępne na WWE Network. W klipie powyżej, Roman Reigns skomentował odejście Ambrose’a, które zaczyna go dobijać, zwłaszcza, że od zawsze razem podróżowali.

Nie, nie, dowcipy się skończyły. Chcę, żeby był szczęśliwy i wygląda na to, że znalazł się w dobrym miejscu i jest szczęśliwy. Kluczem do życia jest po prostu bycie szczęśliwym. Różne materiały, sytuacje i przedmioty będą przychodzić i odchodzić, ale tam, gdzie jest twoje serce i to, co sprawia, że ​​się uśmiechasz, myślę, że jest najważniejszą rzeczą. Zaczęliśmy w tym szalonym świecie przejmować góry i umieszczać w nich nasze flagi, aby móc osiągnąć te wszystkie rzeczy, a teraz wracamy do prostych rzeczy, którymi jest prostu uśmiech na naszych twarzach i upewnienie się, że Dean jest szczęśliwy i że będzie dobrze.

 

– Chris Jericho rozmawiał ostatnio z Garym Cassidy ze Sportskeeda i został zapytany o gwiazdy WWE, które prawdopodobnie podpisały kontrakt z All Elite Wrestling. Jericho powiedział, że jest kilka talentów w WWE, które AEW chciałoby mieć, ale są też tacy, których prawdopodobnie by nie wzięli.

Jest inaczej. To nie jest tak, że ktoś, kto nie lubi tego, co robi w WWE automatycznie ma zagwarantowaną pracę w AEW. Tu dokładnie przyglądamy się każdemu talentowi. Jest kilku facetów w WWE, których chcielibyśmy mieć, ale jest też kilku, których prawdopodobnie byśmy nie wzięli. Oczywiście nie mieliśmy jeszcze żadnego show, a nasza lista jest już bardzo konkretna. Kiedy mówisz o programie ‚Double or Nothing’, ilu ludzi możesz zarezerwować na ten jeden program? Jeśli masz 60-70 facetów, skończysz z tym samym problemem co WWE.

W styczniu okazało się, że Jericho podpisał trzyletnią umowę z AEW. Z tego powodu został również zapytany o to, jak długo myśli, że będzie mógł się zmagać.

Będę wiedział, kiedy wiem. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że ostatni mecz, jaki miałem w Tokyo Dome, był jednym z najlepszych meczów na tym show. Tak długo, jak mogę dalej dostarczać to wszystko, co ma dla mnie znaczenie. Wiem, wiem, że kiedy skończę ten kontrakt, nadal będę młodszy niż The Undertaker, a on właśnie podpisał nowy kontrakt, więc wszystko zależy od tego, jak będę się czuł. Uważam, że jestem najlepszy. Powód, dla którego wciąż mogę się zmagać, jest taki, że naprawdę ograniczam moje mecze i wybieram miejsca, które myślę, że będą mądrymi ruchami, aby móc kontynuować to wszystko na wysokim poziomie.