ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Do którego brandu trafi Cena? Gwiazda ROH na RAW, Cody w nietypowej walce

– John Cena powróci na Live Eventy RAW i SmackDown LIVE od 26 grudnia. Na ten moment nie ma oficjalnej informacji do którego brandu trafi na stałe, jednak wszystko wskazuje na to, że będzie to Monday Night RAW. Cena jest bookowany na Live Eventy oraz poniedziałkowe show Czerwonej Tygodniówki począwszy od stycznia przyszłego roku.

– Podczas ostatniego odcinka Monday Night RAW wśród widzów został dostrzeżony gwiazdor ROH, Silas Young. Już wcześniej informowaliśmy że zawodnik może przejść niedługo do WWE, o czym możecie przeczytać tutaj. Young jest dwukrotnym posiadaczem ROH Television Championship.

– W miniony weekend w Australii federacja World Series Wrestling zorganizowała kilka gal. Podczas jednej z nich doszło do walki pomiędzy Codym Rhodesem oraz Joey’em Ryanem. Na szali było mistrzostwo posiadane przez Cody’ego – IWGP United States Championship. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że zawodnicy zamiast klasycznej walki w ringu zmierzyli się…w walce kciuków. Taka decyzja została podjęta ze względu na problemy zdrowotne obu wrestlerów.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552