ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego WWE postanowiło zorganizować WWE Evolution?

– Jak wiadomo, już niedługo zobaczymy pierwsze w historii PPV z udziałem wyłącznie damskiej części szatni WWE.

Jednak co spowodowało taki ruch ze strony federacji? W okolicach Greatest Royal Rumble pojawiła się informacja o tym, że na owym PPV nie zobaczymy potyczek kobiet z prostego powodu – zagrożenia ze strony Arabii Saudyjskiej w stronę kobiet przez to, jak są tam traktowane. Wtedy też pojawił się pierwszy pomysł ze stworzeniem gali tylko i wyłącznie dla kobiet. Jak widać cały pomysł doszedł do skutku, lecz jak widać nie jest on zbyt popularny. Bilety na PPV nie sprzedają się źle, ale chodzą plotki, że wiele osób kupuje większą ilość wejściówek, a potem sprzedaje je po cenie 10 dolarów za sztukę. Jak mówi Dave Meltzer z Pro Wrestling Illustrated, PPV zyskałoby może większe zainteresowanie, jeśli federacja umieściła by je w większym obiekcie. Gala odbędzie się w Nassau Coliseum, hali sportowo-widowiskowej w Uniondale w stanie Nowy Jork. Arena jest w stanie pomieścić około 17 000 osób, co jest malutką liczbą w porównaniu z np. King Abdullah Sports City (WWE Crown Jewel, 62 345 miejsc). Jest to liczba porównywalna, a nawet mniejsza do niektórych miejsc, w których odbywa się Monday Night RAW – jak np. Wells Fargo Center, które może pomieścić około 19 500 osób podczas widowisk wrestlingowych.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778