ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego WWE chce wykupić Ring of Honor? Czy zobaczymy walkę AJ Styles vs Shawn Michaels?

– Pro Wrestling Sheet donosi, że WWE zaproponowało Sinclair Broadcast Group wykupienie Ring of Honor.

Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio mówił o tym już w sierpniu 2016, gdy WWE złożyło ofertę. Chcieli wykupić pełny dostęp do wszystkich walk, które mogliby opublikować na WWE Network lub DVD.

Meltzer dodał, że jest wiele nieujawnionych informacji i ludzie z obu federacji nie mogą nic mówić na ten temat. Nie wiadomo również, jaką ofertę złożyło WWE, ale na pewno nie są to małe pieniądze.

Padło również pytanie jaka przyszłość czekałaby Ring of Honor w razie wykupienia. Mianowicie miałoby to na celu możliwość używania nagrań i eliminację konkurencji.

Jeśli chodzi o zawodników z Ring of Honor, na początku występowaliby w NXT. Niektórzy z nich w głównym rosterze, ale jest mało prawdopodobne. „Jest zbyt wcześnie żeby o tym mówić” – uważa Meltzer.

– Podczas rozmowy z Samem Robertsem Shawn Michaels wyjawił, że WWE zaproponowało mu walkę z AJ Stylesem na WrestleManii 33, lecz oferta została odrzucona.

Mógłbym walczyć, AJ nie miał przeciwnika na WrestleManię. Szkoda, że nie było go tutaj 10 lat temu, bo uważam, że jest bardzo utalentowany.

HBK uważa, że walka Shane’a McMahona z AJ Stylesem będzie stała na wysokim poziomie.