ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego The Revival chcą opuścić WWE? Czy AEW ma plany na weekend WrestleManii? oraz więcej!

– Jak wiemy, kilka dni temu The Revival poprosili o zwolnienie z WWE.

Co jednak jest powodem tej decyzji? Większość fanów była pewna, że drużyna jest niezadowolona ze swojej pozycji z federacji, i mieli rację ponieważ informacja ta pojawiła się jakiś czas temu po plotce o działaniach The Revival. Teraz jednak pojawił się kolejny powód – zawodnicy podobno chcą odejść, ponieważ nie podoba im się bookowanie całej dywizji Tag Team. Mężczyźni byli niezadowoleni poniedziałkowej nocy, ponieważ mieli zawalczyć przeciwko aktualnym mistrzom Tag Team RAW, ale jak widzieliśmy, WWE zaoferował nam pojedynek pomiędzy The Revival a Lucha House Party.

 

– Co roku w tydzień WrestleManii fani wrestlingu dostają niesamowitą ilość produktu do oglądania ze względu na to, że jest to bardzo gorący okres. Teraz na scenie wrestlingu pojawił się nowy zawodnik którym jest All Elite Wrestling. Nasuwa się pytanie – czy federacja planuje coś na tydzień „Największej ze scen”? Jak podaje PW Insider, w okresie WrestleManii AEW może ujawnić informacje co do swojej umowy telewizyjnej, jednak miałoby to nastąpić w tygodniu po największym widowisku od WWE.

 

– Była gwiazda WWE Batista za pośrednictwem Twittera mógł dać fanom do zrozumienia, że coś jest na rzeczy w kwestii jego powrotu do WWE. Federacja z okazji urodzin zawodnika opublikowała post z życzeniami urodzinowymi dla Dave’a oraz z filmem, którego treść przedstawiała najbardziej pamiętne momenty z dotychczasowej kariery zawodnika. Batista odpowiedział na ten wpis, pisząc, „Jeszcze się przekonacie”. Czy to może oznaczać, że niedługo Batista ponownie zawita w szeregi WWE?

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778