ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego SAnitY nie zadebiutowało jeszcze na SmackDown Live? Jake Hager w Lucha Underground?

– SAnitY niedawno zadebiutowało podczas house show SmackDown, lecz nie mieli jeszcze okazji pokazania się w TV. Otrzymali oni pozytywną reakcję, ale jak się okazuje, Dain, Young i Wolfe mają mały problem. Bryan Alvarez poruszał ten temat podczas ostatniej audycji Wrestling Observer.

Powodem braku debiutu grupy są problemy z zastrzeżeniem sobie nazwy przez WWE.

Spekuluje się, że mają problemy z otrzymaniem „trademarku” aż do teraz.

WWE lubi mieć możliwość, że wraz z debiutem jakieś gwiazdy mogą od razu wprowadzać do swojego sklepu koszulki i gadżety związane z nimi. Na ten moment jeśli chodzi o SAnitY, najważniejsze formalności mają za sobą.

– Jake Hager lepiej znany fanom WWE jako Jack Swagger, w wywiadzie dla Ringside News wyjawił, że wystąpi w nadchodzącym sezonie Lucha Underground.

Jack Swagger, Jack Hager pojawi się w Lucha Underground. Będą to emitować 13 czerwca. To będzie świetne!

Nie mam problemu z łączeniem Bellator i Lucha Underground, bardzo chętnie wezmę udział w nagraniach do następnego sezonu.

Jest to pierwszy raz kiedy Hager wyjawił fakt, że wystąpi w Lucha Underground. 4 sezon LU będzie emitowany w El Rey Network od 13 czerwca.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778