ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego Rondy Rousey nie było na RAW?

– Pomimo tego, że WWE zapowiedziało Rondę Rousey na każde RAW podczas Road to WrestleMania 34, zawodniczka nie wystąpiła w ostatnim epizodzie. Dlaczego?Okazuje się, że była ona w Kalifornii (RAW odbywało się w Detroit w Michigan, po drugiej stronie kontynentu), gdzie wystąpiła w „The Ellen Show”. Głównym tematem rozmowy była oczywiście kariera Rondy w WWE.

W związku z nieobecnością Rousey na Czerwonej Tygodniówce, WWE usunęło ze swojej strony wspomnianą zapowiedź wrestlerki na każdy odcinek przed WM 34. Była mistrzyni UFC ma bez zmian wystąpić na kolejnych, trzech epizodach: 19 marca, 26 marca i 2 kwietnia. WrestleMania ma miejsce 8 kwietnia w Nowym Orleanie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778