ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego Roman Reigns nie zdobył Mistrzostwa Universal na WrestleManii

– Podczas ostatniej audycji Wrestling Observer Radio, Bryan Alvarez wypowiadał się na temat niezdobycia przez Romana Reignsa Mistrzostwa Universal na WrestleManii.

Vince McMahon miał plan z rocznym wyprzedzeniem, w którym Brock Lesnar miał pokonywać wszystkich po jednym F-5. Dopiero Roman miał być tym, który odkopie po akcji kończącej Lesnara i wygra walkę. To był plan aż do samej WrestleManii, ale Vince słysząc reakcję na Romana powiedział: „Czas zmienić plan”.

Okazało się jednak, że zrobili bezsensowny storyline, w którym Roman był tym poszkodowanym przez władze. To się powtarzało i miało na celu wywołanie w ludziach myślenia, że rzeczywiście władze nie chcą Romana jako mistrza i teoretycznie go polubić. Efekt jak zwykle nie wyszedł i wątpię że jeszcze wyjdzie.

Może wyglądać na to, że Vince słucha fanów, jednak jak widać, przebieg wydarzeń na WrestleManii 34 to jeden z niewielu wyjątków.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778