ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego Roman Reigns nie przeszedł heel turnu? Sasha Banks o fanach na lotniskach i więcej!

– Triple H był gościem w wywiadzie dla ESPN i został zapytany o to, czemu Roman Reigns nie przeszedł jeszcze heel turnu.

Oto co powiedział:

Kiedy ludzie mówią „Roman powinien przejść heel turn”… Dla ludzi którzy go nienawidzą on już jest heelem. Za to ludzie którzy go uwielbiają nie chcą heel turnu.

Gdyby stał się heelem, miałby inne grono fanów, aktualnie ma też inne. Po heel turnie nie byłoby żadnej zmiany poza grupą ludzi, która stałaby się jego fanami.

– Sasha Banks otrzymała negatywną reakcję od fanów pod hotelem podczas weekendu SummerSlam. Według świadków po odebraniu pizzy w ogóle nie zwróciła uwagi na fanów czekających pod hotelem.

Podczas wywiadu dla Sama Robertsa odniosła się do tej sytuacji. Powiedziała, że nienawidzi fanów czekających na lotniskach po to, żeby zrobić sobie z nią zdjęcie czy otrzymać autograf. Nazwała tego typu fanów stalkerami.

– Wiele osób zastanawiało się nad tym, co spowodowało spowolnienie pushu Barona Corbina. Dave Meltzer nie rozwiał wszystkich wątpliwości, ale kilka opcji wykluczył.

Jak się okazuje nie ma to nic wspólnego z tym, że Cena nie chciał być pokonany przez Corbina, tak samo jak jego wpisy na Twitterze. WWE uważa, że AJ Styles może z każdym mieć dobry program, może to pomóc Corbinowi.