ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego Mick Foley nie będzie odpowiadał na prywatne wiadomości? Nowe WWE Top 10, Ojciec Paige na temat jej oświadczyn

mickfoley

– Generalny Menadżer RAW, Mick Foley, na Twitterze opublikował wpis, w którym opisuje dlaczego przez najbliższy tydzień nic nie będzie publikował na portalu i dlaczego nie będzie odpowiadał na prywatne wiadomości.

„Niestety przez pewnego fana, który publikował moje prywatne wiadomości, co oczywiście oznacza, że miały pozostać prywatne, nie będziecie mogli się ze mną kontaktować w ten sposób.”

https://twitter.com/RealMickFoley/status/787809124285227008

” Wygląda na to, że jest to dobry czas na odpoczynek od Twittera. Wracam 24 października.”

Z Mickiem rozmawiał użytkownik o nicku  @drinkbleachT. Narzekał on na dywizję kobiet w brandzie RAW. Użytkownik zaproponował push dla Summer Rae, Foley powiedział że nie jest to odpowiedni czas na to, ponieważ Charlotte zmierzy się z Sashą Banks na Hell in a Cell za dwa tygodnie. Niżej możecie zobaczyć konwersację.

– Jak wiadomo Goldberg na najbliższym odcinku RAW pojawia się w WWE po raz pierwszy od 12 lat. W najnowszym WWE Top 10 możemy zobaczyć jego najlepsze 10 Spearów.

– Po tym jak w internecie pojawiła się informacja, że Paige oświadczyła się Alberto El Patron, Ricky Knight napisał swoje zdanie na ten temat na Facebooku:

” Putting [t]his out there then saying no more, about it to anyone I am totally against my daughter marrying that man statement over.”

” Zrobiła to nie mówiąc nikomu o tym, jestem przeciwko ślubie mojej córki. Tyle mam do powiedzenia.”

 

 

Komentarze

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552