ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego Kurt Angle walczy tak rzadko? Co z kontraktem Dolpha Zigglera? Nadchodzą zmiany dla NXT TakeOver

– Mike Johnson z PWInsiderElite.com wypowiedział się na temat częstotliwości walk Kurta Angle w WWE.

Nie pozwolą Kurtowi występować w ringu regularnie. On nie jest w stanie tego robić. Jestem pewny, że jest to coś, czego sam Kurt by chciał, ale jego ciało tego nie zniesie. Pamiętacie ostatnie 6 miesięcy w Impact i te kilka walk na scenie niezależnej później? To było te same 5 akcji w całym meczu. On nie da rady być już tym Kurtem, którego pamiętamy. Jest trochę tak jak powiedział Shawn Michaels: „Mógłbym powrócić, ale ludzie musieliby zrozumieć, że to już nie będzie ten sam HBK”.

– Dolph Ziggler zastąpi Shawna Michaelsa na Wales Comic Con. Wystąpi tam wspólnie z The Bar. Jest to istotna informacja, gdyż wydarzenie to ma miejsce w grudniu, a kontrakt Dolpha Zigglera ma wygasnąć późnym latem. Występ Zigglera na Comic Conie sugeruje, że ustalił on warunki nowej umowy z WWE i przedłuży swój kontrakt z federacją.

Sam Dolph również skomentował swoją obecność na tym Comic Conie na Twitterze:

Whoa. Wtedy prawdopodobnie będziemy mieć już WSZYSTKIE tytuły. Szczęściarze z was

– Podczas ostatniej edycji Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer z F4WOnline.com skomentował nadchodzące zmiany dla NXT TakeOver:

WWE NXT będzie się zaczynać godzinę wcześniej. Nie wiem czy będzie to już podczas kolejnego TakeOver w Broklynie. Postaram się to potwierdzić w najbliższych kilku dniach. Ale wiem, że show w Los Angeles (tj. Survivor Series) rozpocznie się godzinę wcześniej, czyli o 4 czasu lokalnego (w Polsce jest to godzina 1:00). Pomysł na TakeOver jest taki, żeby show trwało poniżej 3 godzin, żeby skończyli o 10 (w Polsce jest to godzina 04:00), więc powinny trwać niecałe 2 i pół godziny. Plan jest taki, żeby nie przedłużać tych show, ale patrząc na historię tych planów w WWE, zapewne je jeszcze wydłużą.