ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego Chris Jericho niespodziewanie powrócił na SmackDown w zeszłym miesiącu? Kiedy John Cena pojawi się na RAW? Oraz więcej!

– Pod koniec zeszłego miesiąca, a konkretnie 25 Lipca na gali SmackDown Live, do WWE TV niespodziewanie powrócił Chris Jericho.

Występ Y2J’a na tej gali nie był brany pod uwagę w żadnych planach federacji. Kanadyjczyk powód swojego pojawienia się na gali błękitnego brandu wyjawił podczas ostatniego epizodu swojego podcastu – „Talk is Jericho”. Chris ujawnił, że udał się w podróż do Richmond w stanie Virginia po to, aby zagrać rolę w jednym z epizodów „Southpaw Regional Wrestling „. Dodatkowo na miejscu przeprowadził wywiad z Tylerem Breezem oraz Fandango na potrzebę własnego podcastu. Jako, że gala SmackDown Live miała miejsce akurat w Richmond, został poproszony o występ:

„To aktualnie powód, dla którego dzisiaj tutaj jestem, nagranie do Southpaw, rozmowa z Wami. No i teraz jeszcze dostałem walkę.”

Jak już wyżej wspomnieliśmy, Chris powrócił na SD 25 lipca, gdzie po konfrontacji z Kevinem Owensem i AJ Stylesem dostał rewanżowe starcie o pas U.S., w którym zmierzył się z tą dwójką. Obecnie lider Fozzy nadal jest poza WWE TV. Znajduje się na tournee ze swoim zespołem i skupia się na karierze muzycznej.

– Jak już kiedyś pisaliśmy, John Cena ma pojawiać się na galach RAW w ramach tego, że jest „Wolnym Agentem”. 16-krotny mistrz WWE awizowany jest na galę PPV No Mercy 2017, która odbędzie się 24 września i jest przeznaczona dla czerwonego brandu. Bardzo możliwe, że poznaliśmy już datę występu Ceny na RAW. The Barclays Center dodało wpis na Twitterze, w którym potwierdzili, że lider Cenation pojawi się na RAW, które będzie miało miejsce po gali SummerSlam, 21 sierpnia:

” Jesteśmy 10 dni od Monday Night RAW. Nie przegapcie „Wolnego Agenta” Johna Ceny na żywo tutaj na Brooklynie 8/21!”

– Na koniec powrót Jamesa Ellswortha z zeszłego SmackDown Live: