ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego Chris Jericho nie wygra Royal Rumble Matchu?

chrisjericholistlost

– Chris Jericho w wywiadzie dla Live Audio Wrestling powiedział, że jego umowa z WWE jest przedłużana z miesiąca na miesiąc.

Jericho na tę chwilę jest jednym z faworytów do wygrania Royal Rumble Matchu, ale prawdopodobnie nie zobaczymy jego wygranej, ze względu na przedłużanie kontraktu z miesiąca na miesiąc. Wiele osób uważa, że WWE nie zdecydowałoby się na postawienie w takiej pozycji kogoś, kto nie ma długoterminowej umowy. Jeśli Y2J zdecydowałby się podpisać takową, plany mogą się zmienić.

Chris Jericho aktualnie nie ma zaplanowanej walki na WrestleManię 33. Oryginalnie planował wziąć urlop i nagrać piosenki do albumu zespołu Fozzy. Na razie jednak nie wiadomo kiedy ta przerwa nastąpi.

Komentarze

  1. Walić jakiś tam album, nawet nie wiem jakbym sie ucieszył jakby Jericho wygrał RR, i walka z Kevinem na Wm, to było by cos świetnego 🙂

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778