ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego Carmella rzadko walczy podczas SmackDown Live? Wyniki sprzedaży The IIconics, Czy Daniel Bryan opuści WWE po zakończeniu kontraktu?

– Bryan Alvarez niedawno poruszał temat Carmelli, która w ostatnich miesiącach rzadko walczyła podczas tygodniówek.

Nie walczy tylko dlatego, ponieważ jest zbyt słaba. Lana również rzadko walczy, ale ona nie jest mistrzynią. Walczy z Asuką na Money in the Bank po to, żeby nie wyglądać słabo ringowo.

Wygląda na to, że WWE będzie musiało znów znaleźć jakiegoś menadżera dla Carmelli, inaczej jej panowanie z mistrzostwem dość szybko się zakończy.

– Billie Kay i Peyton Royce z przytupem weszły do głównego rosteru. Pomogły Carmelli zdobyć Mistrzostwo Kobiet SmackDown i pokonały Asukę w swojej pierwszej walce na Błękitnej Tygodniówce.

Z tego powodu zaczęły się domysły, dlaczego The IIconics dostały taki push. Plotką było to, że ich koszulki się dobrze sprzedają, lecz Brad Shepard po rozmowie z ludźmi z WWE obalił tę teorię.

Czy IIconics przynoszą sporo zysku ze sprzedaży koszulek i gadżetów? Chciałbym wiedzieć jak powstała ta plotka. Mogę powiedzieć tyle, że na pewno nie przynoszą tyle zysku, ile by się mogło wydawać. Może sprzedaje się więcej ich koszulek niż w NXT, ale na pewno nie dostają jeszcze żadnych premii z tym związanych.

– Podczas audycji Wrestling Observer Radio poruszany był również temat Daniela Bryana i tego, czy przedłuży kontrakt z federacją.

Były mistrz WWE długo negocjował powrót do ringu i w końcu mu się to udało. W tamtym czasie groził odejściem. Bryan Alvarez omówił całą sytuację.

Nie ma praktycznie szans na to, żeby Bryan opuścił WWE. Powiedział nawet, że jeśli walczy w WWE, to zostaje.

Fani Daniela Bryana mogą odetchnąć z ulgą i czekać na informację, że ich ulubieniec podpisze nowy kontrakt. Obecny wygasa 31 sierpnia.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552