ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego AJ Styles znów pokonał Shinsuke Nakamurę?

 

– Na Money in the Bank AJ Styles obronił WWE Championship w walce z Shinsuke Nakamurą. Dlaczego? 

Bryan Alvarez z Wrestling Observer twierdzi, że głównym powodem, dla którego WWE nie przekazało tytułu Nakamurze, było znalezienie się Stylesa na okładce gry WWE 2K19, o czym informowaliśmy wczoraj. Ani federacja, ani twórcy gry nie chcieli, by dzień przed konferencją ogłaszającą „The Phenomenal One’a” twarzą gry, odniósł on dotkliwą porażkę i stracił pas. Możliwe jednak, że zarząd WWE kierował się zupełnie czym innym, gdy podejmował decyzję o wyniku Last Man Standing matchu.

Nie wiadomo, co WWE zrobi teraz z Nakamurą, który przegrał wszystkie 6 title matchy, w których brał udział. Istnieje opcja przekazania w jego ręce pasa United States. Potencjalny początek feudu Nakamura – Jeff Hardy widzieliśmy tydzień temu na SmackDown, kiedy Shinsuke wykonał w ich walce Low Blow.

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778