ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Dlaczego AJ Styles i Finn Balor wykonali „Too Sweet”, karta Survivor Series

– Po znakomitej walce na TLC pomiędzy Finnem Balorem a AJ Stylesem, obaj panowie stanęli twarzą w twarz w ringu i wykonali gest „Too Sweet”.

Jeden z fanów na Twitterze stwierdził, że Vince McMahon specjalnie przywołał AJ Stylesa z Chile (tam odbywał się Live Event SmackDown, jednak AJ dostał wolne z powodu problemów z brzuchem), żeby pokazać Young Bucksom środkowy palec w telewizji. Obok wpisu obojętnie nie przeszedł sam wrestler Niebieskiego Brandu, który wyjaśnił mężczyźnie, że właściciel WWE nie ma z tym nic wspólnego.

Więc wiesz Luis. Vince nie ma nic wspólnego z 2 sweet pomiędzy mną a Finnem. To dwóch mężczyzn pokazało światu, że nie zapomnieli skąd pochodzą. Zawsze będziemy kochać naszych braci z BC.

Chodzi oczywiście o Bullet Club i wspólną przeszłość Balora oraz Stylesa – dwóch byłych członków tejże stajni. WWE może prowadzić wojnę z obecnymi członkami grupy, ale zawodnicy kiedyś do niej należący nie wyrzekną się swojej przeszłości.

– Na RAW Generalny Menadżer Kurt Angle zapowiedział już kilka starć na nadchodzącą galę Wielkiej Czwórki, czyli Survivor Series. Brock Lesnar zaakceptował wyzwanie rzucone mu przez WWE Championa Jindera Mahala i podejmie go w non-title matchu, mistrzowie Tag Team RAW zawalczą z mistrzami Tag Team SmackDown, mistrz Interkontynentalny z mistrzem Stanów Zjednoczonych, a posiadaczka tytułu RAW Women’s z jej odpowiedniczką na SD. Dodatkowo odbędą się jeszcze tradycyjne walki drużyn kobiet (kapitanem RAW została Alicia Fox) oraz zespołów mężczyzn, ale w tym przypadku składy nie są jeszcze znane. Możemy spodziewać się zarówno pojedynku Cruiserów, jak i Kane’a z Braunem Strowmanem. Poniżej na ten moment oficjalnie potwierdzone starcia:

Brock Lesnar vs Jinder Mahal (WWE Universal Champion vs WWE Champion) 

Seth Rollins & Dean Ambrose vs The Usos (RAW Tag Team Champions vs SmackDown Tag Team Champions)

The Miz vs Baron Corbin (Intercontinental Champion vs United States Champion)

Alexa Bliss vs Natalya (RAW Women’s Champion vs SmackDown Women’s Champion)

Team RAW vs Team SmackDown 

Team RAW Women’s vs Team SmackDown Women’s

Survivor Series odbędzie się 19 listopada w Houston w Texasie.