ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Diva NXT kontuzjowana, Plany odnośnie Paige, Triple H z piosenką The Rolling Stones?

wwe-diva-title-championship-belt

– Zawodniczkę NXT – Bayley widziano na ostatnim live evencie NXT z opatrunkiem na ręce. Jak się okazuje złamała ona sobie rękę.  Uraz na szczęście nie wydaje się być bardzo poważny.

– Pozostając w temacie div z NXT, zastanawiacie się może jak potoczy się storyline, w którym to sfrustrowana Paige będzie próbować sowich sił przeciwko obu bliźniaczkom Bella, w celu zdobycia Divas Championship? Otóż najprawdopodobniej feud ten przyczyni się do debiutu jednej z zawodniczek NXT w głównym rosterze. Diva miałaby stanąć u boku Paige i razem z nią pokonać The Bella Twins. Kandydatkami do tej roli są Becky Lynch, Charlotte, Bayley oraz NXT Women’s Champion Sasha Banks.

– Zespół Motorhead planuje przerobić klasyczną piosenkę The Rolling Stones „Sympathy for the Devil”, na życzenie swojego fana i dobrego przyjaciela – Triple’a H. WWE COO poprosił lidera Motorhead Lemmy’ego Klimistera o nagranie nowej wersji tejże piosenki. Czy ten utwór zostanie nowym theme songiem „The Game”? Czas pokaże, a WWENews jak zawsze będzie informować o tym na bieżąco.