ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Debiuty zawodników NXT na SmackDown Live, Tye Dillinger poprosił o rozwiązanie kontraktu z WWE!

– Wpis zawiera spoilery ze SmackDown Live.

Podczas ostatniego RAW, Mistrz NXT – Tomasso Ciampa, NXT North American Champion – Johnny Gargano, Aleister Black oraz Ricochet zaliczyli swoje debiuty w głównym rosterze, jak i na Czerwonej Tygodniówce. Z kolei ta sama czwórka pojawiła się na ostatnim SmackDown Live. Aleister Black pokonał Andrade, Gargano i Ciampa wygrali z The Bar a Ricochet wyszedł zwycięsko w pojedynku z liderem SAnitY, Ericiem Youngiem:

– Tye Dillinger dzisiaj za pośrednictwem Instagrama poinformował fanów, że poprosił o rozwiązanie swojego kontraktu z WWE. Poniżej pełne oświadczenie zawodnika:

Zanim plotki się rozejdą, pozwólcie mi przedstawić sprawy jasno. Tego wieczoru poprosiłem WWE o rozwiązanie swojego kontraktu. Podczas ostatnich 5 i pół roku widziałem i czyniłem cudowne rzeczy. Rzeczy z których jestem dumny i których nigdy nie zapomnę. Spotykałem się i pracowałem z niekwestionowanymi, największymi talentami na Ziemi, a cała przyjemność była po mojej stronie. Czuję, że w tej chwili ta niezwykle trudna decyzja jest najlepsza dla mnie, jak i WWE. Pragnę nadal rozwijać się jako performer i oferować wszystkim tym, którzy płacą ciężko zarobione pieniądze za obejrzenie programu w którym występuję, znacznie więcej od siebie. Od zawodników i zawodniczek, trenerom, producentom, ekipie produkcyjnej i ringowej, władzom WWE, a przede wszystkim wszystkim fanom.. Życzę Wam wszystkiego najlepszego i dziękuję Wam z głębi serca za wszystko.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ronnie Arneill (@wwedillinger) on

Wczoraj zawodnik świętował swoje 38. urodziny i oświadczył się swojej dziewczynie, Peyton Royce.

Dillinger w WWE pojawił się w 2006 roku i trenował w rozwojówce federacji, Ohio Valley Wrestling. W styczniu 2009 roku pożegnał się z organizacją Vince McMahona, by powrócić w 2013 roku. Do 2017 roku występował w NXT. W kwietniu tego samego roku zawodnik trafił do głównego rosteru do brandu SmackDown. The Perfect 10 ostatni raz na wizji wystąpił we wrześniu ubiegłego roku, gdzie wygrał po DQ z Shinsuke Nakamurą. Tego samego miesiąca podczas Live Eventu w Macon zawodnik doznał kontuzji ręki, przez co został zmuszony do przerwy od występów na kilka miesięcy. Dillinger do ringu powrócił na Live Evencie na początku tego miesiąca, jednak nie wystąpił w WWE TV. Aktualnie nie wiadomo czy federacja spełniła życzenie zawodnika.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778