ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Debiuty oraz zmiana posiadacza tytułu mistrzowskiego podczas wczorajszego SmackDown Live!

– Podczas ostatniego epizodu SmackDown Live doszło do debiutów gwiazd z NXT.

Zazwyczaj na tygodniówkach po największej gali roku, jaką jest WrestleMania, dochodzi do debiutów zawodników z NXT. W ubiegłym roku na RAW pojawili się The Revival, a na SmackDown Tye Dillinger oraz Shinsuke Nakamura.

W tym roku na RAW po WM 34 w głównym rosterze zadebiutowali The Authors of Pain, No Way Jose oraz Ember Moon.

Z kolei na wczorajszym SmackDown doszło do debiutu dwóch zawodniczek z NXT. The Iconic Duo (Billie Kay oraz Peyton Royce) przerwały przemowę Charlotte Flair po czym ją zaatakowały.

Posiadaczka walizki MitB Carmella postanowiła skorzystać z okazji i zrealizowała kontrakt ze zdobytej walizki. Po jednym kopnięciu oraz spinowaniu, Carmella została nową mistrzynią kobiet rosteru SmackDown. Jest to pierwszy tytuł mistrzowski zdobyty przez zawodniczkę, a sama Carmella jest szóstą posiadaczką tego pasa.

Charlotte Flair była mistrzynią kobiet SD od 14 listopada 2017 roku po tym, jak na gali SmackDown pokonała poprzednią posiadaczkę tego tytułu, Natalyę. Warto dodać, że Charlotte była najdłużej panującą mistrzynią kobiet Błękitnego Brandu. Zawodniczka posiadała ten tytuł przez 147 dni.

Poniżej możecie obejrzeć debiut There Iconic Duo oraz realizację kontraktu MitB przez Carmellę:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778