ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Debiuty i powroty na SmackDown Live i 205 Live, Jon Jones zawieszony, Stan zdrowia Big Cassa i więcej!

– Jon Jones nie przeszedł testu antydopingowego i został zawieszony w UFC oraz pozbawiony UFC Light Heavyweight Championship. Jest to jego druga taka wpadka i tym razem zawodnik może zostać zawieszony na cztery lata. Oznacza to, że jego walka z Brockiem Lesnarem może nie dojść do skutku. Przypomnijmy, że Lesnar także podlega jeszcze zawieszeniu, ale wygasa ono w 2018 roku. Poniżej oświadczenie UFC w sprawie Jonesa:

Organizacja UFC została powiadomiona dzisiaj, że agencja antydopingowa Stanów Zjednoczonych (USADA) poinformowała Jona Jonesa o potencjalnym naruszeniu zasad antydopingowych wynikających z pobrania próbki próbnej w ramach konkursu pobranej po jego ważeniu w dniu 28 lipca 2017 r.

USADA, niezależny administrator polityki antydopingowej UFC, zajmie się zarządzaniem wynikami i odpowiednim rozstrzygnięciem tej sprawy z udziałem Jonesa, ponieważ odnosi się ona do polityki antydopingowej UFC i przyszłego uczestnictwa w UFC. Zgodnie z polityką antydopingową UFC, przed wprowadzeniem jakichkolwiek sankcji, każdy sportowiec ma pełny i sprawiedliwy proces prawny. Kalifornijska Komisja Sportowa (CSAC) zachowuje również jurysdykcję w tej sprawie, ponieważ pobieranie próbek zostało wykonane na dzień przed wyjazdem Jonesa w UFC 214 w Anaheim. CA i USADA będzie działać w celu zapewnienia, że ​​CSAC dysponuje niezbędnymi informacjami w celu określenia prawidłowego wyroku dotyczącego potencjalnego naruszenia antydopingu Jonesa.

Dodatkowe informacje zostaną przekazane we właściwym czasie, gdy proces rozpocznie się.

Tutaj pisaliśmy o kontuzji kolana, której doznał Big Cass. Po dokładniejszych badaniach WWE poinformowało, że zawodnik musi poddać się operacji i jego przerwa może trwać aż do dziewięciu miesięcy, co oznacza, że ominie go Road To Wrestlemania 34 i występ na tejże gali.

– Rating RAW wyniósł 3.404 miliona, co oznacza wzrost o 171 tysięcy widzów wśród oglądających.

– W związku z dłuższą przerwą Big Cassa w ringu, jego feud z Enzo Amore został zastopowany, a drugi zawodnik został przeniesiony na 205 Live, gdzie będzie prawdopodobnie feudował o WWE Cruiserweight Championship z Nevillem, któremu przerwał promo po udanej obronie tytułu dywizji do 93 kilogramów przeciwko Akirze Tozawie. Poniżej film z tego zdarzenia:

– Z kolei na SmackDown Live doszło do powrotu Dolpha Zigglera, który prawdopodobnie zmieni gimmick i będzie występował jako gwiazda, a re-debiut byłego World Heavyweight Championa nastąpi za tydzień. Poniżej wywiad z Dolphem:

Z kolei tutaj pisaliśmy o tym, że Booby Roode i Shelton Benjamin mogą wystąpić na SmackDown Live. Oba występy miały rzeczywiście miejsce. Roode zawalczył z Aidenem Englishem, natomiast Benjamin został ujawniony jako nowy partner Chada Gable’a. Zespół stworzony przez Daniela Bryana zawalczy po raz pierwszy w przyszłym tygodniu na epizodzie Niebieskiej Tygodniówki w Little Rock:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783